
dinsdag
8
juni 2021
19:00 - 21:00
Inschrijven€ 5 Per persoon / incl. BTW
Je wordt voor inschrijving doorverwezen naar Eventbrite. Mail bij vragen over deze activiteit of inschrijvingen naar atelier@letterkabinet.gent.Lezing: 'Het puntje op de i' met Geertrui Storms – ONLINE
Inspirerende lezing met gastspreker Geertrui Storms over het verleggen van je grenzen
Lettering en kalligrafie zijn de laatste jaren (opnieuw) erg populair geworden. Op sociale media is er een interessante lettering community ontstaan waarin iedereen – van amateur tot professioneel ontwerper – zijn eigen ding doet. Maar hoe val je op in zo’n uitgebreide community?
Met die vraag in het achterhoofd, trok Geertrui Storms – lettering artieste en grafisch vormgeefster – twee jaar geleden naar Melbourne voor een cursus letterontwerp. Het doel? De grenzen van haar werk opzoeken en deze verleggen. Het werd een ontdekkingstocht doorheen nieuwe technieken, schrijfstijlen en lettervormen.
Tijdens deze lezing wordt besproken wat de impact is van letterontwerp op lettering werk én omgekeerd. Want hoewel Geertrui er niet naar streeft letterontwerper te worden, blijft het maken van zowel sierlijke als eigenzinnige lettervormen haar grootste gedrevenheid.
Lesgevers van dienst

Geertrui Storms
Inhoud
- opvallen in een community
- grenzen van eigen werk opzoeken en verleggen
- de impact van letterontwerp op lettering én omgekeerd
Dagindeling
Lesdata & locaties
Prijs
Inschrijvingsgeld voor deze opleiding
€ 5
Per persoon / incl. BTW
Ontdek al onze workshops
Terug naar overzicht
Lezing: 'ABC op XYZ' met Joke Gossé
dinsdag 04/05/2021

Lezing: 'ABC op XYZ' met Joke Gossé - ONLINE
dinsdag 04/05/2021

Workshop: Grafische Poster
zaterdag 29/05/2021

Lezing: 'Het puntje op de i' met Geertrui Storms
dinsdag 08/06/2021

4-daagse workshop: Poëziebundel in letterpress
woensdag 15/09/2021

Workshop: Linosnede
zaterdag 25/09/2021

Workshop: Typografische poster in letterpress
zaterdag 23/10/2021

Workshop: Wenskaarten in letterpress
zaterdag 27/11/2021